Fåtölj, Jetson, Bruno Mathsson - Göteborgs Auktionskammare
Fåtölj Jetson design Bruno Mathsson - Stockholms Auktionsverk
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux,. - Bukowskis
Fåtölj ”Jetson”. Etikettmärkt Bruno Mattsson DUX. Dyna med skador. – Auktionshuset i Örebro AB
FÅTÖLJ, "Jetson", Bruno Mathsson, Dux, 1970-tal. - Bukowskis
Köp en Jetson fåtölj på... - Auktion.se Alla auktioner | Facebook
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Jetson", DU | Auktion olsensauktioner.se
BRUNO MATHSSON. fåtölj, "Jetson" för Dux. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
JETSON Fåtölj, canvas Dakota svart - DUX - Bruno Mathsson
Fåtölj, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, stomme av kromad metall, sits av kanvas med läderskoning, etikettmärkt, svart skinn. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 2043
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Jetson", DUX
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Jetson", Dux, 2000-tal. - Bukowskis
Vi har fyra Jetson-fåtöljer i närmast... - Crafoord Auktioner | Facebook
Bruno Mathsson för Dux. Fåtölj, modell Jetson - Auktionshuset.com
Jetson 69 Match Flax fåtölj från DUX | www.glashusetmalmo.se