Bruno Mathsson, fåtölj med fotpall, "Pernilla", Dux, 1900-talets senare del. - Bukowskis
G&G Antik AB - Finfuru! Två fåtöljer i furu och canvas. Troligen Ikea 70-talet. Sitter i en just nu och skriver detta inlägg! Sköna! Paret 2900 kr. #fåtöljer #seating #design #retro #Ikea #
Fåtöljer, Diana, Karin Mobring, IKEA - Göteborgs Auktionskammare